PLHR – Wyniki, statystyki po I kolejce!!!

SONY DSCJesteśmy już po pierwszej kolejce rozgrywek ligowych seniorów PLHR w walce o tytuł Mistrza Polski 2013.
Razem strzelono 187 bramek. Liderem w Grupie Północnej jest Mikołaj Ryśniak (7) – Kobra Brwinów, grupy Południowej Artur Wieczorek (8) – Polonia Bytom I.
Relacja foto: Przemysław Głębocki  TUTAJ

Foto:
Stoją od lewej: Arkadiusz Janiszek, Kacper Kowalewski(3), Adam Szymczak (44), Radosław Janiszek (77), Adam Robakiewicz (7), Radosław Rongiers (2), Paweł Popielarz (24), Jarosław Rybarczyk (13), Włodzimierz Komorski.
Klęczą od lewej: Tomasz Rybkowsk (8), Mikołaj Ryśniak (98) , Tomasz Gorgolewski (9), Marcin Oprzadek (19), Wojciech Komorski (10), Laskowski Tomasz (97).
Leżą od lewej: Tomasz Więch (30), Kamil Janiszek (39).
GRUPA PÓŁNOCNA

Rebel Sport Gdańsk – Kobra Brwinów – 0:17
Bombers Malbork – MH Automatyka Dragons – 2:23
MH Automatyka Dragons – Kobra Brwinów – 5:4
Rebel Sport Gdańsk – Bombers Malbork – 9:12
Kobra Brwinów – Bombers Malbork – 20:0

Pauzują: Roller Chojnice i Mad Dogs Sopot.
Sędziowie: Millati Kajetan i Byczkowski Maciej
Sekretarz zawodów: Lepianka Katarzyna
Sędzia czasu: Skrzypkowski Rafał

GRUPA PÓŁNOCNA 1 kolejka 12.05.2013
Miejsce Klub Mecze Punkty Bramki + Bramki – Różnica
1 MH Automatyka Dragons
Gdańsk
2 6 28 6 +22
2 Kobra Brwinów 3 6 41 5 +36
3 Bombers Malbork 3 3 14 52 -38
4 Rebel Sport Gdańsk 2 0 9 29 -20
5 Mad Dogs Sopot 0 0 0 0 0
6 Roller Chojnice 0 0 0 0 0

 

.
GRUPA POŁUDNIOWA

Sielec Sosnowiec – WTH Wrocław    13:5
Polonia Bytom I – Polonia Bytom II    16:4
Marsjanie Opole – WTH Wrocław    14:2
Polonia Bytom I – Sielec Sosnowiec    7:9
Marsjanie Opole – Polonia Bytom II    22:3

Pauzują: Łódzki Hokej.
Sędziowie: Kosidło Jarosław i Modliński Mieczysław

GRUPA POŁUDNIOWA 1 kolejka 12.05.2013
Miejsce Klub Mecze Punkty Bramki + Bramki – Różnica
1 Marsjanie Opole 2 6 36 5 +31
2 Sielec Sosnowiec 2 6 22 12 +10
3 Polonia Bytom I 2 3 23 13 +10
4 WTH Wrocław 2 0 7 27 -20
5 Polonia Bytom II 2 0 7 38 -31
6 Łódzki Hokej 0 0 0 0 0

 

STATYSTYKI BRAMKARZY – PLHR

MIEJSCE KLUB BRAMKI MECZE
1 Kobra Brwinów – 5 3
2 Marsjanie Opole – 5 2
3 MH Automatyka Dragons Gdańsk – 6 2
4 Sielec Sosnowiec – 12 2
5 Polonia Bytom I – 13 2
6 WTH Wrocław – 27 2
7 Rebel Sport Gdańsk – 29 2
8 Polonia Bytom II – 38 2
9 Bombers Malbork – 52 3
10 Mad Dogs Sport 0 0
11 Łódzki Hokej 0 0
12 Roller Chojnice 0 0

.

STRZELCY BRAMEK

 

MIEJSCE BRAMKI ZAWODNIK KLUB LP.
1 8 Wieczorek Artur Polonia I Bytom 1.
2 7 Ryśniak Mikołaj Kobra Brwinów 2.
3 6 Podsiedlik Mateusz Sielec Sosnowiec 3.
4 5 Barański Mateusz Rebel Gdańsk 4.
4 5 Elżbieciak Łukasz Sielec Sosnowiec 5.
4 5 Grochowicz Robert Marsjanie Opole 6.
4 5 Komorski Wojciech Kobra Brwinów 7.
4 5 Nawrocki Sławomir Bombers Malbork 8.
4 5 Pawlak Mateusz Marsjanie Opole 9.
4 5 Sznotala Łukasz Marsjanie Opole 10.
4 5 Sznotala Tomasz Marsjanie Opole 11.
4 5 Szymczak Adam  Kobra Brwinów 12.
4 5 Szyrszyng Bartosz MH Automatyka Dragons Gdańsk 13.
4 5 Ziółkowski Tomasz MH Automatyka Dragons Gdańsk 14.
4 5 Żurek Marek Polonia I Bytom 15.
5 4 Gorgolewski Tomasz Kobra Brwinów 16.
5 4 Kabat Marcin MH Automatyka Dragons Gdańsk 17.
5 4 Kłaczyński Sebastian Polonia I Bytom 18.
5 4 Kobos Tomasz Sielec Sosnowiec 19.
5 4 Kopania Artur WTH Wrocław 20.
5 4 Michałkiewicz Michał MH Automatyka Dragons Gdańsk 21.
5 4 Mindak Maciej MH Automatyka Dragons Gdańsk 22.
5 4 Rongiers Radosław Kobra Brwinów 23.
5 4 Wojnarowski Jarosław Polonia I Bytom 24.
5 4 Wójcik Paweł Marsjanie Opole 25.
6 3 Hołub Tomasz Bombers Malbork 26.
6 3 Janiszek Radosław Kobra Brwinów 27.
6 3 Kaczmarek Bartosz Polonia II Bytom 28.
6 3 Laskowski Tomasz Kobra Brwinów 29.
6 3 Paruszewski Szymon MH Automatyka Dragons Gdańsk 30.
6 3 Robakiewicz Adam Kobra Brwinów 31.
6 3 Rybarczyk Jarosław Kobra Brwinów 32.
6 3 Wróbel Adrian MH Automatyka Dragons Gdańsk 33.
6 3 Zięba Waldemar Marsjanie Opole 34.
7 2 Bardelski Tomasz Marsjanie Opole 35.
7 2 Grandys Marcin Rebel Gdańsk 36.
7 2 Hofman Kamil Polonia II Bytom 37.
7 2 Oprządek Marcin Kobra Brwinów 38.
7 2 Rokita Marek Bombers Malbork 39.
7 2 Sadowski Piotr Bombers Malbork 40.
7 2 Wacławczyk Paweł Marsjanie Opole 41.
7 2 Wójcik Jakub Marsjanie Opole 42.
8 1 Kudliński Grzegorz Sielec Sosnowiec 43.
8 1 Kulawiński Michał Rebel Gdańsk 44.
8 1 Lewandowski Daniel WTH Wrocław 45.
8 1 Majewski Piotr Sielec Sosnowiec 46.
8 1 Omchowski Rafał Sielec Sosnowiec 47.
8 1 Owczarek Sebastian Polonia I Bytom 48.
8 1 Pawlak Przemysław Marsjanie Opole 49.
8 1 Pielech Krystian WTH Wrocław 50.
8 1 Popielarz Paweł Kobra Brwinów 51.
8 1 Rarok Piotr Sielec Sosnowiec 52.
8 1 Resiak Maciej Marsjanie Opole 53.
8 1 Roczniok Robert Sielec Sosnowiec 54.
8 1 Rokita Mateusz Bombers Malbork 55.
8 1 Skowroński Tomasz Rebel Gdańsk 56.
8 1 Sokołowski Paweł WTH Wrocław 57.
8 1 Stępień Bartłomiej Polonia I Bytom 58.
8 1 Ślusarczyk Artur Sielec Sosnowiec 59.
8 1 Tymczyszyn Mariusz Polonia II Bytom 60.
8 1 Walicki Mirosław Bombers Malbork 61.
8 1 Wojciechowski Wojciech Marsjanie Opole 62.
9 1 ? Polonia II Bytom 63.