WYNIKI – ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM – 1 zawody

logo_2.jpg_web26 marca 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się pierwsze zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.

 

WYNIKI: (miejsce/punkty – zawodnik / rok ur.):

Dzieci 2009 i młodsze:
1.  / 100 pkt. – JĘDROWSKA NATALIA / 2009
2. / 80 pkt. – KUCZMIEROWSKA LILIANA / 2009
3. / 60 pkt. – GODLEWSKA ANNA / 2009
4. / 50 pkt. – DUTKIEWICZ NINA / 2010
5. / 45 pkt. – WĘGRODZKA ALEKSANDRA / 2009
6. / 40 pkt. – RZEWUSKI IGNACY / 2009
7. / 36 pkt. – WOJDAŁA FILIP / 2010

Junior F 2007 – 2008
1. / 100 pkt. – PRZYBYLAK AMELIA / 2008
2. / 80 pkt. – CICHOCKI MARCEL / 2007
3. / 60 pkt. – DUTKOWSKI MATEUSZ / 2007
4. / 50 pkt. – DUTKIEWICZ WITOLD / 2007
5. / 45 pkt. – GOŁĘBIOWSKA ZUZANNA / 2008
6. / 40 pkt. – STĘPIEŃ BARTEK / 2008
7. / 36 pkt. – WOJDAŁA ANNA / 2008
8. / 32 pkt. – LIPIEC IGA / 2008
9. / 29 pkt. – TOMASIEWICZ ZOFIA / 2008

Junior E 2005 – 2006
1. / 100 pkt. – STEĆ AMELIA / 2005
2. / 80 pkt. – MICHALAK SARA / 2005
3. / 60 pkt. – KUCHARSKI ANTONI / 2005
4. / 50 pkt. – JAROCKA MAJA / 2005
5. / 45 pkt. – BUCZYŃSKI JACEK / 2005
6. / 40 pkt. – CICHOCKA JULIANA / 2005
7. / 36 pkt. – MODZELEWSKA NINA / 2005
8. / 32 pkt. – MODZELEWSKI FRANCISZEK / 2006
9. / 29 pkt. – REGULSKA OLIWIA / 2005
10. / 26 pkt. – BORANOWSKA WIKTORIA / 2005
11. / 24 pkt. – ZAJĄC MONIKA / 2006
12. / 22 pkt. – ZATYKA JAN / 2006
13. / 20 pkt. – LIS MAGDALENA / 2005
14. / 18 pkt. – MICHALSKI PIOTR / 2006
15. / 16 pkt. – STĘPIEŃ GABRIELA / 2005
16. / 15 pkt. – SZKUTNIK MAJA / 2005

Junior D 2003 – 2004
1. / 100 pkt. – GŁĘBOCKI STANISŁAW / 2004
2. / 80 pkt. – FIUCZEK MAKSYMILIAN / 2003
3. / 60 pkt. – RUDLOWSKI MACIEJ / 2003
4. / 50 pkt. – MICHALSKA ALEKSANDRA / 2003
5. / 45 pkt. – PAWLUK JAROSŁAW / 2004
6. / 40 pkt. – MAZUREK MARIA / 2004
7. / 36 pkt. – BŁASZCZYK MAJA / 2003
8. / 32 pkt. – GĘBAL PATRYK / 2003
9. / 29 pkt. – OLSZEWSKA JULIA / 2004

Junior C 2001 – 2002
1. / 100 pkt. – GŁĘBOCKI JAN / 2001
2. / 80 pkt. – JALOWSKI BARTOSZ / 2002
3. / 60 pkt. – MĄKA ZUZANNA / 2002

Kadet 1999-2000
1. / 100 pkt. – JALOWSKI JAN / 1999
2. / 80 pkt. – KOWALEWSKI FILIP / 1999
3. / 60 pkt. – WLAZŁO ALEKSANDER / 1999
4. / 50 pkt. – PAWLUK PIOTR / 2000

Jeżeli chcemy żeby dzieci na koniec rywalizacji w grudniowym  Wielkim Finale 2014 otrzymały wartościowe nagrody, przekaż 1% podatku na ADRES.

Od miesiąca kwietnia do ścigania się zapraszamy również rodziców w kategorii: TATA i MAMA.

 

[flagallery gid=27]

PUNKTACJA: (miejsce/punkty)
1. / 100 pkt.
2. / 80 pkt.
3. / 60 pkt.
4. / 50 pkt.
5. / 45 pkt.
6. / 40 pkt.
7. / 36 pkt.
8.  /32 pkt.
9.  / 29 pkt.
10. / 26 pkt.
11.  /24 pkt.
12.  /22 pkt.
13.  /20 pkt.
14.  /18 pkt.
15. / 16 pkt.
16. / 15 pkt.
17. / 14 pkt.
18. / 13 pkt.
19. / 12 pkt.
20. / 11 pkt.
21. / 10 pkt.
22. / 9 pkt.
23.  /8 pkt.
24. / 7 pkt.
25. / 6 pkt.
26./  5 pkt.
27. / 4 pkt.
28. / 3 pkt.
29.  /2 pkt.
30. i niżej. / 1 pkt.