WYNIKI – ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM – 2 zawody

logo_2.jpg_web
28 kwietnia 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się drugie zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.

( 3 zawody – 28 maja 2014 – środa)

 

WYNIKI: (miejsce/punkty – zawodnik (nr startowy)/ rok ur.):

Dzieci 2009 i młodsze:
1. / 100 pkt. – DZIEKAŃSKA MILENA (72)/ 2009
2. / 80 pkt. – JĘDROWSKA NATALIA (1)/ 2009
3. / 60 pkt. – BANDURA KAROL (2)/2009
4. / 50 pkt. – PRUGAR ZOFIA (46) / 2010
5. / 45 pkt. – SITARSKA ZOFIA (5) / 2010
6. / 40 pkt. – GAWIN PIOTR (3)/ 2010
7. / 36 pkt. – LASKOWSKA JULIA (4) / 2010

Junior F 2007 – 2008
1. / 100 pkt. – RÓŻYCKI FILIP (50) / 2007
2. / 80 pkt. – OLESIAK MATEUSZ (6) / 2007
3. / 60 pkt. – SITARSKI FRANCISZEK (23) / 2007
4. / 50 pkt. – CICHOCKI MARCEL (10) / 2007
5. / 45 pkt. – ZAGDAŃSKA HANNA (7)/ 2008
5. / 45 pkt. – BANDURA JAN (8) / 2008
5. / 45 pkt. – PRZYBYLAK AMELIA (9) / 2008
5. / 45 pkt. – WĄGRODZKA ALEKSANDRA (11) / 2008
5. / 45 pkt. – DUTKIEWICZ WITOLD (12)/ 2007
5. / 45 pkt. – PRUGAR JAN (13)/ 2007
5. / 45 pkt. – DZIEKOŃSKI PAWEŁ (71) / 2007
5. / 45 pkt. – KARCZEWSKI DAWID (74)/ 2007
6. / 40 pkt. – MICHALSKI PIOTR (14)/ 2006

Junior E 2005 – 2006
1. / 100 pkt. – STEĆ AMELIA (20) / 2005
2. / 80 pkt. – JAROCKA MAJA (19)/ 2005
3. / 60 pkt. – MICHALAK SARA (25) / 2005
4. / 50 pkt. – BUCZYŃSKI JACEK (34) / 2005
5. / 45 pkt. – JANASIK MAGDALENA (18) / 2005
6. / 40 pkt. – REGULSKI PATRYK (16) / 2005
7. / 36 pkt. – KOWALEWSKI LECH (31) / 2006
8. / 32 pkt. – REGULSKA OLIWIA (15) / 2005
9. / 29 pkt. – SZTORC MARCIN (28) / 2005
10. / 26 pkt. – GAWIN KACPER (26) / 2006
11. / 24 pkt. – ZATYKA JAN ((24)/ 2006
12. / 24 pkt. – SZTORC NATALIA (27) / 2006
13. / 24 pkt. – PTAK MACIEJ (33) / 2006
14. / 24 pkt. – BORANOWSKA WIKTORIA (17) / 2005
15. / 24 pkt. – CICHOCKA JULIANNA (29) / 2005
16. / 24 pkt. – KIELAN MAJA (30) / 2005
17. /24 pkt. – GĘBAL JULIAN (32) /2005

Junior D 2003 – 2004
1. / 100 pkt. – FIUCZEK MAKSYMILIAN (39) / 2003
2. / 80 pkt. – DUDKOWSKI MACIEJ (35) / 2003
3. / 60 pkt. – MICHALSKA ALEKSANDRA (42) / 2003
4. / 50 pkt. – DUTKOWSKI MACIEJ (40) / 2003
5. / 45 pkt. – DZIEKOŃSKA JULIA (73) / 2004
6. / 40 pkt. – MAZUREK MARIA (38) / 2004
7. / 36 pkt. – BŁASZCZYK MAJA / 2003
8. / 32 pkt. – ZAJĄC HANNA (36) / 2003
9. / 29 pkt. – LASKOWSKI MATEUSZ (37) / 2003

Junior C 2001 – 2002
1. / 100 pkt. – JANASIK ZUZANNA (44) / 2002
2. / 80 pkt. – ZAGDAŃSKI MACIEJ (43) / 2002
3. / 60 pkt. – BUCZYŃSKI MAREK (45) / 2002

Kadet 1999-2000
1. / 100 pkt. – KOWALEWSKI FILIP (47) / 1999
2. / 80 pkt. – WLAZŁO ALEKSANDER (48) / 1999

Mama
1./100 pkt. – MICHALAK IWONA

Tata
1./100 pkt. – FIUCZEK PAWEŁ

 

W związku z tym, że sędziowie często nie są w stanie określić kolejności zawodników na linii startowej od następnych zawodów na mecie będzie ustawiona kamera.

foto: Paweł Fiuczek

[flagallery gid=29]