WYNIKI – ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM – 3 zawody

DSC_0826 strona28 maja 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się trzecie zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.

( 4 zawody – 23 czerwiec 2014 – poniedziałek)

WYNIKI: (miejsce/punkty – zawodnik (nr startowy)/ rok ur.):

Dzieci 2009 i młodsze:
1. / 100 pkt. – JĘDROWSKA NATALIA (15)/ 2009
2. / 80 pkt. – DZIEKOŃSKA MILENA (35)/ 2009
3. / 60 pkt. – BANDURA KAROL (11)/2009
4. / 50 pkt. – DUDEK ALEKSANDRA (29) / 2009
5. / 45 pkt. – KUCZMIEROWSKA LILIANNA (18) / 2009
6. / 40 pkt. – WOJDAŁA FILIP (3)/ 2010
7. / 36 pkt. – SOWA ALEKSANDRA (42) / 2010

Junior F 2007 – 2008
1. / 100 pkt. – OLESIAK MATEUSZ (38) / 2007
2. / 80 pkt. – WĄGRODZKA ALEKSANDRA (27) / 2008
3. / 60 pkt. – DZIEKOŃSKI PAWEŁ (32) / 2007
4. / 50 pkt. – KIELAN KRZYSZTOF (34) / 2008
5. / 45 pkt. – SOLENIEC MAREK (47)/ 2007
6. / 40 pkt. – WESOŁOWSKA NADIA (10) / 2008
7. / 36 pkt. – WOJDAŁA ANNA (14) / 2008
8. / 32 pkt. – SZAFRAN MARIA (51) / 2008
9. / 29 pkt. – DUTKIEWICZ WITOLD (30)/ 2007
10./26 pkt. – DUDKOWSKI MATEUSZ (1)/ 2007
10./26 pkt. – PRZYBYLAK AMELIA (19)/ 2008
10./26 pkt. – BANDURA JAN (12)/ 2008
10./26 pkt. – KOWALCZYK FRANCISZEK (46)/ 2008
11. / 24 pkt. – RADOMSKA JOANNA (13)/ 2008
11. / 24 pkt. – GOŁĘBIOWSKA ZUZANNA (28) / 2008
11. / 24 pkt. – NORMARK MATEUSZ (43)/ 2008
12. / 22 pkt. – BOROWIECKA KRYSTYNA (7)/ 2008
12. / 22 pkt. – SZMIGIELSKI BARTŁOMIEJ (26) / 2008
12. / 22 pkt. – DORSZEWSKA DOMINIKA (45) / 2008
13. / 20 pkt. – JAŚLIKOWSKA ZOFIA (4)/ 2008
13. / 20 pkt. –  KUPNOWICKA JULIA (20)/ 2008
14. / 18 pkt. – LIPIEC IGA (37) / 2008

Junior E 2005 – 2006
1. / 100 pkt. – MICHALAK SARA (44) / 2005
2. / 80 pkt. – KUCHARSKI ANTONI (16)/ 2005
3. / 60 pkt. – BORANOWSKA WIKTORIA (9) / 2005
4. / 50 pkt. – MODZELEWSKI FRANCISZEK (27) / 2005
5. / 45 pkt. – REGULSKI PATRYK (6) / 2005
6. / 40 pkt. – JANASIK MAGDALENA (39) / 2005
7. / 36 pkt. – MODZELEWSKA NINA (25) / 2006
8. / 32 pkt. – KIELAN MAJA (33) / 2005
9. / 29 pkt. – REGULSKA OLIWIA (5) / 2005
10. / 26 pkt. – STAROSZ OLIWIA ((8)/ 2005
11. / 24 pkt. – SZTORC MARCIN (23) / 2005
12. / 22 pkt. – SZKUTNIK MAJA (52) / 2005
13. / 20 pkt. – SZTORC NATALIA (22) / 2006
14. / 18 pkt. – SOWA BARTEK (41) / 2006

Junior D 2003 – 2004
1. / 100 pkt. – DUDKOWSKI MACIEJ(1) / 2003
2. / 80 pkt. – FIUCZEK MAKSYMILIAN  (21) / 2003
3. / 60 pkt. – DZIEKOŃSKA JULIA (31) / 2004
4. / 50 pkt. – DUTKOWSKI MACIEJ (3) / 2003

Junior C 2001 – 2002
1. / 100 pkt. – JANASIK ZUZANNA (40) / 2002
2. / 80 pkt. – MĄKA ZUZANNA (36) / 2002

Mama
1./100 pkt. – SOLENIEC KINGA
2./ 80 pkt. – MĄKA RENATA

Tata
1./100 pkt. – SOLENIEC WOJCIECH

 

foto: Izabela Sowa

[flagallery gid=30]