WYNIKI – ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM – 6 zawody

ZMO 27.10.2014 A27 października 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się szóste zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.

 

( 7 zawody – odbędą się 24 listopada 2014 – poniedziałek)

foto: Jarosław Kurek

WYNIKI: (miejsce – zawodnik (nr startowy)/ rok ur.):

Dzieci 2009 i młodsze
1. DUDEK ALEKSANDRA (8)/2009
2. DZIEKOŃSKA MILENA (21)/2009
3. MICHALSKI TADEUSZ (63)/1010
4. KALINOWSKA KAROLINA (6)/2009
5. WITKOWSKA ZOFIA (10)/2009
6. SZLAGA MATEUSZ (73)/2009
7. WERNICKA MARIA (5)/2009
8. SZULAKIEWICZ JOANNA (20)/2010
9. SOBCZAK STANISŁAW (1)/2009
9. SOLENIEC SZYMON (74)/2009)
10. PAWLAK ZUZANNA (3)/2009
10. DYŁOŻYŃSKA JULIA (12)/2009
11. MAJEWSKA SABINA (66)/2010
11. GAWIN PIOTR (80)/2010
12. SZLAGA LENA (24)/2012

Junior F 2007-2008
1. RÓŻYCKI FILIP (71)/2007
2. WĄGRODZKA ALEKSANDRA (4)/2008
3. CICHOCKI MARCEL (2)/2007
4. DURTAN MAŁGORZATA (14)/2007
5. SOLENIEC MAREK 75)/2007
6. KACPERSKI BERNARD (82)/2007
7. KOZIOŁ BARTŁOMIEJ (25)/2008
8. MAJEWSKA MALWINA (65)/2007
9. MICHALSKI WOJCIECH (62)/2008
9. KOLMAGA ALEKSANDER (67)/2008
10. LEWANDOWSKA TERESA (78)/2007
10. LEWANDOWSKA ULA (79)/2008
11. GŁOWALA ALEKSANDRA (16)/2008

Junior E 2005-2006
1. MICHALA SARA (17)/2005
2. BUCZYŃSKI JACEK (37)/2005
3. JANASIK MAGDALENA (68)/2005
4. CIECHOCKA JULIANNA (52)/2005
5. ZATYKA JAN (10)/2006
6. DURTAN PATRYCJA (13)/2005
7. MODZELEWSKI FRANCISZEK (60)/2006
8. MODZELEWSKA NINA (61)/2006
9. SZULAKIEWICZ ALICJA (15)/2005|
9. GAWIN KACPER (81)/2006
10. BARON NATAN (56)/2006
10. MILLER MAJA (9)/2006
11. RYKUCKI PIOTR (72)/2006
11. LEWANDOWSKI MACIEJ (77)/2005
12. ZWIERZCHOWSKI ANTONI (83)/2005

Junior D 2003-2004
1. DUDKOWSKI MACIEJ (64)/2003
2. GRUDEK BARBARA (59)/2003
3. FABIJAŃSKI KAMIL (58)/2003
4. DZIEKOŃSKA JULITA (22)/2004
5. HEJNOWSKA NATALIA (55)/2003
6. LEWANDOWSKA BARBARA (76)/2003

Junior C 2001-2002
1. ZIENTEK BARTŁOMIEJ (57)/2002
2. KALINOWSKI PIOTR (7)/2002
3. JANASIK ZUZANNA (69)/2002
4. BUCZYŃSKI MAREK (19)/2002
5. ORZECHOWSKA ZUZANNA (54)/2002
6. LEWANDOWSKA JULIA (53)/2002

Mama
1. PUTRA SYLWIA (81)

Tata
1. SOLENIEC WOJCIECH (23)
2. WITKOWSKI JAKUB (11)

[flagallery gid=35]
foto: Jarosław Kurek