Wyniki – Zostań Mistrzem Olimpijskim – 7 zawody (foto)

001_zawody_7_20.11.201424 listopada 2014r w obiekcie BGŻ Arena Pruszków, odbyły się siódme zawody jazdy szybkiej na rolkach dzieci pod hasłem: ZOSTAŃ MISTRZEM OLIMPIJSKIM.
( Finał I edycji zawodów ZMO odbędzie się 17 grudnia 2014 – środa).
foto: Jarosław Kurek.

 

WYNIKI: miejsce – zawodnik (nr startowy)/ rok ur.):

Dzieci 2009 i młodsze
1. DUDEK ALEKSANDRA (34)/2009
2. SZLAGA MATEUSZ (12)/2009
3. MICHALSKI TADEUSZ (53)/2010
4. WITKOWSKA ZOFIA (31)/2009
5. WERNICKA MARIA (10)/2009
6. KALINOWSKA KAROLINA (3)/2009
7. ZDANOWSKA LUKRECJA (56)/2009
8. DYŁOŻYŃSKA JULIA (33)/2009
9. ZDANOWSKI MARCELI (55)/2009
9. RZEWUSKI IGNACY (59)/2009
10. PAWLAK ZUZANNA (2)/2009
10. RASCHELT MARTA (21)/2009
11. SOBCZAK STANISŁAW (6)/2009
11. MAJEWSKA SABINA (16)/2010
12. SZLAGA LENA (13)/2012
12. GAWIN PIOTR (39)/2010

Junior F 2007-2008
1. DURTAN MAŁGORZATA (29)/2007
2. WĄGRODZKA ALEKSANDRA (28)/2008
3. CICHOCKI MARCELI (11)/2007
4. MAJEWSKA MALWINA (14)/2007
5. CHIJIOKE OLAF (19)/2008
6. RÓŻYCKI FILIP (32)/2007
7. ZAGDAŃSKA HANNA (58)/2008
8. KOZIOŁ BARTOSZ (51)/2007
9. HEJNOWSKI DOMINIK (24)/2007
10. GRUDEK HANNA (25)/2007
10. LASOCKI IGOR (22)/2008
11. MACHUL EMILIA (7)/2008
11. GWIAŹDZIŃSKA WERONIKA (5)/2008
11. LEWANDOWSKA URSZULA (47)/2008
12. DOROSZEWSKA DOMINIKA (52)/2008
13. KORGÓL ANTONI (1)/2008
13. MICHALSKI WOJCIECH (17)/2008
14. LEWANDOWSKA TERESA (46)/2007

Junior E 2005-2006
1. BUCZYŃSKI JACEK (42)/2005
2. MODZELEWSKI FRANCISZEK (49)/2006
3. ZATYKA JAN (54)/2006
4. DURTAN PATRYCJA (30)/2005
5. MODZELEWSKA NINA (48)/2006
6. GAWIN KACPER (38)/2006
7. CIECHOCKA JULIANNA (8)/2005
8. SZULAKIEWICZ ALICJA (15)/2005
9. PELA NATALIA (50)/2005
9. ZWIERZCHOWSKI ANTONI (60)/2005
10. RYKUCKI PIOTR (36)/2006
10. LEWANDOWSKI MACIEJ (45)/2005
11. SĘK MILENA (9)/2005
11. CHIJIOKE KRZYSZTOF (18)/2006

Junior D 2003-2004
1. GRUDEK BARBARA (26)/2003
2. FABIJAŃSKI KAMIL (27)/2003
3. HEJNOWSKA NATALJA (23)/2003
4. MICHALSKA ZUZANNA (35)/2004
5. RAJCHERT WERONIKA (20)/2004
6. LEWANDOWSKA BARBARA (44)/2003

Junior C 2001-2002
1. ZIENTEK BARTŁOMIEJ (43)/2002
2. JANASIK ZUZANNA (37)/2002
3. ZAGDAŃSKI MACIEJ (57)/2002
4. KALINOWSKI PIOTR (4)/2002
5. BUCZYŃSKI MAREK (41)/2002

Mama
1. HEJNOWSKA EDYTA (61)
2. PUTRA SYLWIA (40)

foto: Jarosław Kurek
[flagallery gid=37]