VIII Memoriał Adasia Janczewskiego

W piątek 13 grudnia odbył się VIII Memoriał Adasia Janczewskiego.
Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i wspólne spędzenie tego czasu w sportowej atmosferze 🙂
W wydarzeniu tym wzięło udział:
– 61 zawodników,
– z 4 klubów sportowych,
– w 12 kategoriach wiekowych.
Po zakończonych zawodach wspaniały pokaz jazdy figurowej i swoich umiejętności tanecznych na rolkach i wrotkach zaprezentowali nam uczestnicy Rewii Trophy – Brwinów 2019 (zawody jazdy figurowej na rolkach). 💃🕺 Bardzo dziękujemy za wprowadzenie w taneczny świat rolkarski wszystkich zgromadzonych podczas tego dnia na hali w Brwinowie uczestników Memoriału Adasia Janczewskiego.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców w swoich kategoriach wiekowych 🏆🥇🥈🥉

DZIEWCZĘTA

2013 i młodsi:
1. Przybylak Wiktoria (Gladiatorzy Pruszków)
2. Nieznaj – Wydro Lilianna (Gladiatorzy Pruszków)
3 Parol Agata (Gladiatorzy Pruszków)

2011 – 2012:
1. Blinow Maria (Legia Warszawa)
2. Kalisz Anastazja (Gladiatorzy Pruszków)
3. Orlik Antonina (Kobra Brwinów)
4. Janczewska Wiktoria (Kobra Brwinów)

2009 – 2010:
1. Wróblewska Maja (Kobra Brwinów)
2. Obrębska Nadia (Kobra Brwinów)
3. Karpińska Amelia (Kobra Brwinów)

2007 – 2008:
1. Mikołajewska Alicja (Rollschool Warszawa)
2. Brasse Maja (Rollshool Warszawa)
3. Szumicka Emilia (Kobra Brwinów)

Kategoria MAMA:
1. Kalisz Katarzyna (Gladiatorzy Pruszków)
2. Nieznaj Anna (Gladiatorzy Pruszków)
3. Putra Sylwia (Gladiatorzy Pruszków)

CHŁOPCY

2013 i młodsi:
1. Polański Jakub ( Gladiatorzy Pruszków)
2. Kaliszewski Damian (Gladiatorzy Pruszków)
3. Marchuk Maks (Kobra Brwinów)

2011 – 2012:
1. Szumicki Bartosz (Kobra Brwinów)
2. Trzosiński Damian (Kobra Brwinów)
3. Luzan Bogdan (Kobra Brwinów)

2009 – 2010:
1. Polański Bartosz (Gladiatorzy Pruszków)
2. Mieszkowski Tomasz (Gladiatorzy Pruszków)
3. Chwałowski Filip (Kobra Brwinów)

2007 – 2008:
1. Różycki Filip (Gladiatorzy Pruszków)
2. Mieszkowski Piotr (Gladiatorzy Pruszków)

2005 – 2006:
1. Gawin Kacper (Gladiatorzy Pruszków)

2004 i starsi:
1. Dzbankowski Marek (Kobra Brwinów)

Kategoria TATA:
1. Kurzaj Paweł (Kobra Brwinów)
2. Polański Karol (Gladiatorzy Pruszków)
3. Szumicki Szymon (Kobra Brwinów)

VIII Memoriał Adasia Janczewskiego