II Memoriał im. Adasia Janczewskiego – relacja

SONY DSC22.06.2013r. w ZS1 Brwinów odbył się II Memoriał Adasia Janczewskiego. W turnieju wzięły udział trzy dziecięce zespoły: ROLA Radom, GLADIATORZY Pruszków i gospodarz KOBRA Brwinów.W meczu o pierwsze miejsce który trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka, zmierzyły się zespoły Kobra i Gladiatorzy. W regulaminowym czasie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4. W rzutach karnych lepsi okazali się zawodnicy z Pruszkowa (jest to ich pierwsze turniejowe zwycięstwo). Puchary i upominki dla zawodników ufundowali rodzice Adasia, państwo Małgorzata i Andrzej Janczewscy, którzy od pierwszego turnieju Memoriału obieli imprezę patronatem honorowym.
Obecna na turnieju Pani Anna Kurman dyrektor ZS1 obiecała że Memoriał Adasia Janczewskiego od nowego roku szkolnego znajdzie się w kalendarzu imprez Szkoły, za co w imieniu rodziców Adasia i klubu Kobra Brwinów serdecznie dziękujemy.

WYNIKI:
ROLA Radom – GLADIATORZY Pruszków 0:2
KOBRA Brwinów – ROLA Radom 4:0
GLADIATORZY Pruszków – KOBRA Brwinów5:4 (rzuty karne)

MIEJSCA:
1 miejsce – GLADIATORZY Pruszków
2 miejsce – KOBRA Brwinów
3 miejsce – ROLA Radom

Sędziowie: Łukasz Mielczarek, Jan Jalowski (zawodnicy Kobra Brwinów zgłoszeni do rozgrywek seniorów Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach).

Turniej prowadził Pan Arkadiusz Janiszek – prezes UKS Kobra Brwinów.

Dziękujemy Pani Ani Siwczuk za projekt plakatu i loga Memoriału, oraz Panu Piotrowi Mielczarkowi za wydrukowanie plakatów i ulotek. Jak zawsze możemy liczyć na Pana Przemysława Głębockiego dzięki któremu wszyscy mają dostęp do materiałów foto i video z organizowanych przez nas imprez.  >RELACJA FOTO<

Na konto Ani Kapuścińskiej wpłynie 120.00 zł.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.
Do zobaczenia za rok.

UKS Kobra Brwinów

[flagallery gid=9]